O nás

Společnost Landita s.r.o byla založena v roce 2018 na základech společnosti NBSERVIS s.r.o. Důvodem k založení nové společnosti byl významný rozvoj NBSERVIS uplynulých let a rozšiřování portfolia služeb. Z původního pozáručního servisu notebooků se stala organizace poskytující záruční i pozáruční servis širokého spektra elektroniky, opravy u zákazníka, opravy a testvoání zboží z e-shopů, zápůjčky IT, atd.

Poskytujeme služby e-shopům, kamenným obchodům, servisům IT, pojišťovnám, korporacím i koncovým zákazníkům.

Za 17 let našeho působení jsme se vypracovali mezi nejvýznamnější pozáruční servisy notebooků, tabletů a GSM v ČR. Při naší práci sázíme na profesionální přístup, špičkové technické vybavení, komunikaci se zákazníkem, transparentní ceny a férové jednání. Trvale vzděláváme a školíme techniky pro opravy nových modelů zařízení.

Landita s.r.o. je provozovatelem e-shopu s  díly pro notebooky: www.notebook-dily.cz a zastřešujícíorganizací společnosti NBSERVIS s.r.o.

 

Stručná fakta:

  • Landita (dříve NBSERVIS) se opravami IT zabývá již od roku 2001
  • Sídlo firmy na Kladně, pobočky v Praze 6 – Dejvice, Praha 5 – Smíchov
  • 35 zaměstnanců v Praze a Kladně
  • Roční obrat v oblasti servisu a prodeje náhradních dílů >30 mil. Kč
  • Roční obrat v prodeji “second life” techniky > 10 mil. Kč
  • Množství opravených zařízení > 4000 ks / měsíčně
  • Využíváme CRM systém Altus Vario pro kompletní řízení podnikových procesů, servisu, e-shopu, objednávek náhradních dílů, plánování servisu, on-line sledování zakázek, aj.

Zkušenosti:

  • Celkové množství opravených zařízení > 100.000 ks
  • Úspěšnost opravy > 95%
  • Technici se zkušeností min. 5000 servisních hodin  

2018 Vytvoření nové firemní identity - založení společnosti Landita

2018 Otevíráme novou centrálu společnosti na Kladně. Servis, prodej, sklad, e-shop i back-office je nyní na jediném místě. Na ploše přes 600m2 a skladové ploše 1200m2 jsme schopni rychle a efektivně poskytovat naše služby.

2016 Otevíráme nové servisní centrum pro refurbishment IT. Vrácené zboží z e-shopů uvádíme zpátky do prodeje.

2015 Otevření pobočky Landita & CZC.CZ v Praze na Andělu. Rozšíření původní pobočky CZC.CZ z výdejny objednávek e-shopu na plnohodnotný servis a prodejnu IT. Opravy realizujeme z velké části přímo na pobočce, což nám umožňuje např. expresní opravy na počkání.

2014 Landita s.r.o. se stává výhradním pozáručním servisním partnerem společnosti CZC.CZ, pro které opravujeme notebooky, tablety, monitory, PC.

2013 Změna Corporate Identity, restrukturalizace firmy. Upevnění postavení servisu a prodeje IT v regionu. Zaměření se na budování partnerské sítě servisů. Rozšíření služeb o servisní zásahy na místě u zákazníka. Rozšiřování sítě partnerů po celé ČR.

2012 Založení společnosti s.r.o. na níž přechází část činností firmy. Navázání obchodní spolupráce se zahraničními společnostmi zabývající se remarketingem IT. Velkoobchodní dovoz a distribuce repasovné techniky. Autorizovovaný partner Apple Authorized Service Provider, zajištujeme záruční i pozáruční servis Apple. Rozšíření servisní činnosti o specializovaný servis Apple. Navázání partnerství se společností CZC.CZ, provoz franšízy CZC.CZ na Kladně. Stěhování do větších prostor nedaleko původního sídla, v přízemí prodejna s repasovanou technikou + franšíza CZC.CZ + recepce servisu. Ve druhém patře servis + sklad. Cíl spojit pod jednou střechou kvalitní servis + prodej se podařil.

2011 Investice do informačního systému a sloučení všech administrativních agend zrychlilo a zefektivnilo firemní procesy. Možnost sledování zakázek on-line.

2010 zvětšení kladenské provozovny o další sklad náhradních dílů a vytvoření nového servisního zázemí.

„Krizový rok“ 2009 pro nás znamenal další růst firmy a zvyšování počtu zaměstnanců. Stali jsme se výhradním out-sourcovým partnerem předních prodejců a dovozců výpočetní techniky v ČR.

V roce 2008 jsme pro Vás otevřeli novou pobočku v Praze 6 - Dejvice. Zde provádíme také opravy a prodej dílů na všechny značky notebooků a LCD. V tomto roce jsme také otevřeli nový e-shop s náhradními díly: www.notebook-dily.cz

Rok 2007 byl opět rokem stěhování do větších prostor v centru Kladna. Provádíme již opravy všech značek notebooků. Máme potřebné dohody s dodavateli náhradních dílů pro všechny renomované značky notebooků. Rozšiřujeme technické vybavení, které nám umožňuje provádět všechny myslitelné opravy základních desek pro notebooky

Rok 2005 přinesl stěhování do větších prostor na Kladně. Téměř výhradně opravujeme notebooky. Navazujeme spolupráci s dovozci použité výpočetní techniky do ČR.

V roce 2002 jsme se proto specializovali pouze na opravy notebooků a LCD monitorů. Opravy provádíme na komponentové úrovni, tj. výměnou vadných elektronických součástek namísto celých dílů, jak tomu bývá v autorizovaných servisech.

V roce 2000 jsme začali jako servis výpočetní techniky se zaměřením na PC. S trvale klesajícími cenami počítačových komponentů se však již téměř nevyplácí provádět jejich opravu a závada se řeší výměnou vadného dílu. Výjimkou jsou notebooky – kompaktní systémy, u kterých si uživatel jen stěží může sám vyměnit nefunkční díl, a které jsou zatím stále dost drahé, aby byla oprava rentabilní.

Od roku 2000 vykazujeme meziroční růst firmy přes 50 procent. V současné době opravujeme přes 4000 zařízení měsíčně.

Aktuálně s námi spolupracuje přes 100 servisních organizací po celé ČR! Děkujeme!!!

Land of IT

Land of IT

Pobočky

Pobočka Kladno

Kladno

nám. Jana Masaryka 2735, 272 04 Kladno
Po - Pá: 8:00 - 17:00
kladno@landita.cz
detail pobočky ->

Pobočka Praha 6

Praha 6

Dejvická 28
Po - Pá: 9:00 - 18:00
dejvice@landita.cz
detail pobočky ->

Pobočka Praha 5

Praha 5

Na Bělidle 28
Po - Pá: 9:00 - 18:00
andel@landita.cz
detail pobočky ->